Witamy na naszej stronie!

Jeśli mają państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

O nas

Nie masz czasu na życie?

Wizja brudnego prysznica nie pozwala ci w nocy spać? Wolałbyś przeczytać ciekawą książkę czy pójść z rodziną na spacer niż sprzątać? A może po prostu lubisz pracować w czystym biurze?

Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś pozytywnie, mamy dla Ciebie propozycję.

Zamiast poświęcać czas na odkurzanie, pranie, prasowanie czy mycie toalety, idź na siłownię lub na rower, co więcej, możesz spędzić miło czas w kinie lub na basenie. Tak naprawdę możesz robić wszystko na co masz ochotę… a posprzątamy dla Ciebie my.

Jeśli lubisz oglądać rzeczywistość przez czyste okno – umyjemy je dla Ciebie, jeśli lubisz oglądać telewizję na ekranie pozbawionym kurzu i odcisków palców – z tym także sobie poradzimy. Możemy także umyć Twoje podłogi i co tylko zechcesz, a z sypialni uczynić dla Ciebie oazę spokoju.

Jeśli utrzymujesz porządek w swoim domu, a problemem jest bałagan w biurze, oddaj nam swoje miejsce pracy do sprzątania, bo Ty przecież masz ważniejsze sprawy na głowie. Pewnie zasługujesz na czyste biurko i pachnącą toaletę ? Zapewnimy Ci także komfort korzystania z codziennie umytej kabiny prysznicowej. 🙂

Zadzwoń i sprawdź nas – F L E X O – nowa jakość usług

Oferta

Oferujemy całą gamę usług:

Sprzątanie biur, także marki premium

Pranie wykładzin, dywanów oraz mebli tapicerowanych

Sprzątanie przedszkoli, szkół, przychodni lekarskich

Mycie okien

Doczyszczanie posadzek etc.

Na co dzień pracujemy na ekologicznych produktach, nie zawierających chemii i nie powodujących alergii, całkowicie bezpiecznych dla czyszczonych powierzchni.
W bardzo trudnych przypadkach używamy mocniejszych, profesjonalnych środków, o czym zawsze informujemy klienta, zawsze jednak są to preparaty posiadające wymagane atesty.

Ceny ustalamy adekwatnie do zadań stawianych nam przez kontrahentów i wspólnie z Nimi.

Formularz kontaktowy

[contact-form-7 404 "Not Found"]

+48 533 30 03 36

Flexo Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 32/29
00-141 Warszawa

flexowawa@gmail.com

Szanowni Państwo,

pragnę poinformować, że możemy zaoferować usługę dezynfekcji powierzchni biurowych, sanitariatów, kuchni oraz magazynów.

Dezynfekcja trwa około 15 minut i polega na rozprowadzeniu za pomocą specjalnego sprzętu roztworu dezynfekującego na wszystkich powierzchniach ( wykładziny, gresy, lustra, klamki, wc, prysznice, ściany itp.)Po upływie 15 minut można tylko przetrzeć biurka czystą ściereczką zamoczoną w przegotowanej wodzie.

Dezynfekcję przeprowadzamy maszyną ELECTROSTATIC VP200ES oraz płynem dezynfekującym, zwalczającym wirusy w tym także Covid.

Koszt dezynfekcji ustalamy w zależności od wielkości dezynfekowanej powierzchni.

Jeżeli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem dezynfekcji w biurze lub w mieszkaniu czy domu, zapraszam do kontaktu : 501 387 790